Działalność


Amica i MasterChef znowu razem

Jakiego sprzętu do gotowania używają najlepsi kucharze amatorzy w Polsce? Oczywiście sprzętu marki Amica! Będzie można się o tym przekonać już podczas kolejnej 5. edycji programu MasterChef, która rozpocznie się we wrześniu. Uczestnicy tradycyjnie zmierzą się w kulinarnych bojach, gotując na najwyższej klasy urządzeniach kuchennych naszej marki.

Jakiego sprzętu do gotowania używają najlepsi kucharze amatorzy w Polsce? Oczywiście sprzętu marki Amica! Będzie można się o tym przekonać już podczas kolejnej 5. edycji programu MasterChef, która rozpocznie się we wrześniu. Uczestnicy tradycyjnie zmierzą się w kulinarnych bojach, gotując na najwyższej klasy urządzeniach kuchennych naszej marki. czytaj więcej »

Święta z Amiką

Gorący okres przedświątecznych przygotowań to moment, w których dobrze jest mieć fachową pomoc. Mając to na uwadze, zaplanowaliśmy specjalną promocję, która objęła produkty Amica, doskonale sprawdzające się w przygotowaniu świątecznego menu.

Gorący okres przedświątecznych przygotowań to moment, w których dobrze jest mieć fachową pomoc. Mając to na uwadze, zaplanowaliśmy specjalną promocję, która objęła produkty Amica, doskonale sprawdzające się w przygotowaniu świątecznego menu. czytaj więcej »

Jesienna kampania blenderów i wyciskarek Amica

Małe AGD domowe, a wśród nich zwłaszcza blendery kielichowe oraz wyciskarki wolnoobrotowe to dynamicznie rozwijająca się kategoria sprzętu do użytku domowego. Amica, mając na uwadze rosnące zainteresowanie urządzeniami tego typu, ruszyła pełną parą z jesienną kampanią sprzętu.

Małe AGD domowe, a wśród nich zwłaszcza blendery kielichowe oraz wyciskarki wolnoobrotowe to dynamicznie rozwijająca się kategoria sprzętu do użytku domowego. Amica, mając na uwadze rosnące zainteresowanie urządzeniami tego typu, ruszyła pełną parą z jesienną kampanią sprzętu. czytaj więcej »

Galeria zdjęć

zobacz więcej zdjęć »


Filmy

zobacz więcej filmów »