Nasze marki


W biznesie myślimy globalnie,
działamy lokalnie.

Zgodnie ze znanym powiedzeniem – w biznesie myślimy globalnie, działamy lokalnie. Lokalnie, nie znaczy, że tylko w Polsce. Produkty Amiki znają bowiem nie tylko Polacy. Są one już obecne w gospodarstwach domowych ponad 40 krajów na czterech kontynentach. To robi wrażenie i zobowiązuje. Tym bardziej że wciąż mamy do czynienia z rozwojem i wzrostem – zarówno na rynkach lokalnych, w poszczególnych krajach, jak i w skali globalnej. Kto bowiem się nie rozwija, nie przekracza granic, stoi w miejscu. A kto stoi w miejscu, to tak jakby znikał.

Na początku była Amica. Dziś jest liderem na polskim rynku AGD i jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, darzoną największym zaufaniem w kategorii dużych urządzeń gospodarstwa domowego, chętnie wybieraną przez Klientów.

Amica należy też do najcenniejszych polskich marek. W zestawieniu opiniotwórczego dziennika „Rzeczpospolita” znalazła się wśród setki, która osiągnęła najlepsze oceny w odniesieniu do poszczególnych wskaźników składających się na siłę marki.

odwiedź www »

Znaczącą marką w portfolio Amiki jest Hansa. To firma z 50-letnim doświadczeniem w tworzeniu sprzętów gospodarstwa domowego. Hansa wierzy, że sprzęty AGD mogą zmienić życie użytkowników, uczynić je łatwiejszym. Sprzęty kuchenne oferowane przez Hansa pomagają stworzyć kuchnię wygodną i przyjazną. Bez względu na to, czy wybór Klienta padnie na piekarnik, lodówkę czy zmywarkę, zawsze może być on pewny, że postąpił słusznie. Sprzęty z logo Hansa to innowacyjne technologie, nowoczesny design oraz jakość w przystępnej cenie.

odwiedź www »

Gram, który należy do Amiki, to skandynawska marka z tradycjami, obecna w Danii od 1899 r. Wyróżnia ją przede wszystkim charakterystyczny i bezkompromisowy design produktów oraz wysoka jakość wykonania. Marka postrzegana jest jako prestiżowa, o czym świadczy nagroda SuperBrands przyznana jej w 2008 roku. Gram obecny jest w rodzinie Amiki od roku 2001 i uzupełnia jej ofertę o sprzęt ceniony nie tylko przez Skandynawów, ale w ogóle miłośników północnego stylu i wzornictwa.

odwiedź www »

CDA to brytyjska marka oferująca wysokiej jakości sprzęt AGD, który jest tworzony z myślą o stylu życia konsumentów. CDA z siedzibą w Nottinghamshire, kontynuowała swoją bezpośrednią komunikację z konsumentem od 1991 roku i nieprzerwanie dąży do tego, aby jej produkty były praktyczną i stylową częścią wielu kuchni.

odwiedź www »