Nasze marki


W biznesie myślimy globalnie,
działamy lokalnie.

Zgodnie ze znanym powiedzeniem – w biznesie myślimy globalnie, działamy lokalnie. Lokalnie, nie znaczy, że tylko w Polsce. Produkty Amica znają bowiem nie tylko Polacy. Są one już obecne w gospodarstwach domowych ponad 60 krajów na czterech kontynentach. To robi wrażenie i zobowiązuje. Tym bardziej że wciąż mamy do czynienia z rozwojem i wzrostem – zarówno na rynkach lokalnych, w poszczególnych krajach, jak i w skali globalnej. Kto bowiem się nie rozwija, nie przekracza granic, stoi w miejscu. A kto stoi w miejscu, to tak jakby znikał.

Na początku była Amica. Dziś jest liderem na polskim rynku AGD i jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, darzoną największym zaufaniem w kategorii dużych urządzeń gospodarstwa domowego, chętnie wybieraną przez Klientów.

Amica należy też do najcenniejszych polskich marek. W zestawieniu opiniotwórczego dziennika „Rzeczpospolita” znalazła się wśród setki, która osiągnęła najlepsze oceny w odniesieniu do poszczególnych wskaźników składających się na siłę marki.

odwiedź www »

Fagor Electrodoméstico oferuje niezawodne i wyposażone w najnowsze technologie sprzęty gospodarstwa domowego. Amica, na mocy udzielonej licencji oferuje na rynku hiszpańskim sprzęt grzejny, pralki, lodówki, zmywarki, okapy i kuchnie mikrofalowe właśnie pod marką Fagor. Jest to powrót z nowoczesnymi i przemyślanymi produktami, które są projektowane ze szczególnym uwzględnieniem użytecznych funkcji i ergonomii.

odwiedź www »

Hansa to marka, która od ponad 20 lat wierzy, że sprzęty AGD mogą zmienić życie użytkowników oraz uczynić je łatwiejszym. Od 1998 roku wchodzi w skład Grupy Amica. Jest dziś obecna na większości rynków Europy Wschodniej, części Europy Południowej, a także w Azji Centralnej. Marka oferuje innowacyjne technologie, nowoczesny design oraz jakość w przystępnej cenie. W swoim segmencie jest liderem sprzedaży kuchni wolnostojących i wiceliderem w kategorii zmywarek. Zajmuje też czwarte miejsce w sprzedaży piekarników do zabudowy. Hansa pomaga użytkownikom stworzyć wygodną i przyjazną kuchnię.

odwiedź www »

Gram, który należy do Amiki, to skandynawska marka z tradycjami, obecna w Danii od 1899 r. Wyróżnia ją przede wszystkim charakterystyczny i bezkompromisowy design produktów oraz wysoka jakość wykonania. Marka postrzegana jest jako prestiżowa, o czym świadczy nagroda SuperBrands przyznana jej w 2008 roku. Gram obecny jest w rodzinie Amiki od roku 2001 i uzupełnia jej ofertę o sprzęt ceniony nie tylko przez Skandynawów, ale w ogóle miłośników północnego stylu i wzornictwa.

odwiedź www »

CDA to brytyjska marka oferująca wysokiej jakości sprzęt AGD, które jest tworzony z myślą o stylu życia konsumentów. CDA z siedzibą w Nottinghamshire, kontynuowała rswoją bezpośrednią komunikację z konsumentem od 1991 roku i nieprzerwanie dąży do tego, aby jej produkty były praktyczną i stylową częścią wielu kuchni.

odwiedź www »