Działalność


Poznaj nowoczesną linię Amica IN. i funkcjonalną linię Amica INTEGRA

Funkcjonalność, nowoczesność i design. Te słowa najlepiej opisują dwie linie produktów grzejnych marki Amica. Kampania urządzeń do zabudowy linii Amica IN. i Amica INTEGRA przypadła na okres od września 2017 do stycznia 2018.

Funkcjonalność, nowoczesność i design. Te słowa najlepiej opisują dwie linie produktów grzejnych marki Amica. Kampania urządzeń do zabudowy linii Amica IN. i Amica INTEGRA przypadła na okres od września 2017 do stycznia 2018. czytaj więcej »

Świeżość jak z ogrodu. 3 x dłużej! Nowe lodówki Amica

Letnia kampania lodówek z linii Vit Line wprowadziła powiew świeżości nie tylko na rynku sprzętu AGD, ale również do domów użytkowników nowych lodówek marki Amica. Zastosowanie nowych funkcji pozwalających na wydłużenie świeżości produktów odpowiada na ciągle rosnące wymagania klientów.

 

Letnia kampania lodówek z linii Vit Line wprowadziła powiew świeżości nie tylko na rynku sprzętu AGD, ale również do domów użytkowników nowych lodówek marki Amica. Zastosowanie nowych funkcji pozwalających na wydłużenie świeżości produktów odpowiada na ciągle rosnące wymagania klientów.   czytaj więcej »

Zaprasowani? Czas na nową pralkę z funkcją SteamTouch

Kampania „Zaprasowani?” zaprezentowała klientom nową linię pralek Dream Wash z systemem prania parowego SteamTouch. Dzięki tej funkcji, nowe urządzenia zapewniają pranie z widocznie mniejszą ilością zagnieceń, co znacznie skraca czas prasowania. 

Kampania „Zaprasowani?” zaprezentowała klientom nową linię pralek Dream Wash z systemem prania parowego SteamTouch. Dzięki tej funkcji, nowe urządzenia zapewniają pranie z widocznie mniejszą ilością zagnieceń, co znacznie skraca czas prasowania.  czytaj więcej »

Galeria zdjęć

zobacz więcej zdjęć »


Filmy

zobacz więcej filmów »