O Amice


Dbałość o detale

Eksperci Amiki wiedzą jak istotne są drobiazgi zarówno jeżeli chodzi o design jak i wygodę użytkowania. Najdrobniejszy szczegół, taki jak pokrętła piekarnika, panel sterowania płyty indukcyjnej, wyświetlacz w zmywarce, to wszystko ma znaczenie.

Nowoczesny design, innowacyjne technologie

Innowacyjne rozwiązania to domena Amiki.
 
Płyta indukcyjna działająca bez koniecznosci podłączenia wysokiego napięcia? Tak! Amica jako pierwsza wprowadziła na rynek płytę o napięciu 230 V. Po prostu Plug&Play! System OptiGas to idealne rozwiązanie, które pozwala zmniejszyć zużycie gazu nawet o 12%. Dzięki Amice i specjalnie skonstruowanym przez nią dyszom, jest ono dostępne w milionach domów.
 

 
Inteligenty piekarnik I-Cook Timer nie tylko pomoże przygotować ulubione potrawy, ale także podpowie jakie ustawienia będą optymalne.Idealny dla osób, które lubią gotować i otwarcie podchodzą do technologicznych nowinek.
 

 

Technologia przyjazna środowisku

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii sprawia, iż produkcja w fabrykach Amiki jest przyjazna środowisku. Dużą uwagę Amika przywiązuje także do tego, by stosowane materiały nie zawierały szkodliwych substancji i umożliwiały recykling i utylizację wyrobu po jego zużyciu.

Ponad pół wieku doświadczenia i ciągle się rozwijamy

Cenne doświadczenie, które Amica zdobywa już od ponad pół wieku, czyni z niej lidera na polskim rynku AGD, a także pozwala wprowadzać na rynek coraz bardziej nowoczesne produkty ułatwiające domowe obowiązki.